دستگاه خم کن BM25

5/5 - (11 امتیاز)
دستگاه خم کن BM25

توضیحات دستگاه خم کن BM25

از دیگر تولیدات شرکت خاموت گستر در دسته خم‌کن‌ ها،دستگاه خم کن BM25 می‌باشد. با استفاده از این دستگاه‌ها می‌توان میلگرد را از زاویه 0 تا ۳۶۰ خم کند. در این دستگاه‌ از بازوهای متحرک استفاده میشود تا علاوه بر بالا بردن دقت عملیات خم کردن ، عملیات هلال زدن میلگرد را هم انجام دهد. در طراحی این دستگاه‌ ها به گونه‌ای کار شده است تا عملیات خم کردن میلگرد هم به صورت اتوماتیک و هم‌ دستی و به علاوه هم توسط پدال و هم دکمه فشاری انجام شود. جهت مشاهده دیگر محصولات دستگاه خم کن را کلیک کنید.

از دیگر محصولات خم کن ما نیز دیدن نمایید :

  • دستگاه خم کن BM32 (سه فاز)
  • دستگاه خم کن BM40
  • خم کن و خاموت زن BM20

دستگاه خم و برش میلگرد(دستگاه خم کن BM25) چیست؟

میلگرد یا آرماتور فولادی مورد استفاده در ساختمان های بتنی برای جبران مقاومت کششی پایین بتن استفاده می شود. این میلگردهای تقویت کننده با کابل هایی به هم متصل می شوند که به آنها آرماتور می گویند. از آرماتور برای تقویت سازه استفاده می شود.
میلگرد برای استفاده در ساختمان بریده و خم شده است. خم کردن یا برش میلگرد با دست یا ماشین انجام می شود. اگر میله ها نازک باشند با دست انجام می دهند و اگر ضخیم باشند با دستگاه خم کن و برش آن را برش می زنند یا خم می کنند.
از میلگرد در مشاغلی مانند ساخت لوازم تزئینی نیز استفاده می شود. اما عمدتاً در ساخت و ساز استفاده می شود.

دستگاه قابلیت دستگاه خم کن BM25 را توسط برق سه فاز و تک فاز در زوایای مختلف دارا میباشد.از محاسن این دستگاه وجودپدال دوقلو تعبیه شده بروی آن میباشد که سه ولت عملیات خم میلگرد برای زاویه های 45-90-135 راایجاد کرده است.

دستگاه خم کن BM25 آماده ارائه به شما عزیزان می باشد. جهت مشاهده کانال آپارات ما کلیک کنید.