دستگاه خم و برش میلگرد 36 BCM

4.9/5 - (14 امتیاز)
دستگاه خم و برش میلگرد 36 BCM

دستگاه خم و برش میلگرد 36 BCM

دستگاه خم و برش میلگرد 36 BCM قادر میباشد در دو مدل سه فاز و تکفاز میلگرد هایی با قطر 36 را در سه شیفت کاری خم و قطع نماید. از مهمترین خصوصیات این دستگاه میتوان به نحوه خم میلگرد در آن اشاره کرد.این دستگاه هم دارای ابعاد مناسب میباشد و هم با توجه به وجود چرخ های اتومبیل تعبیه شده در آن قابیلت حمل و نقل بسیار آسان را دارد به گونه ای که بدون نیاز به جرثفیل در محیط کارگاهی و شهری قابل جابه جایی میباشد.

برای انجام عملیات خم میبایست میلگرد به صورت موازی با دستگاه بر روی پشت بند ( که در عکس دستگاه به رنگ مشکی میباشند)قرار گیرد و با حرکت جک به سمت جلو عملیات خم میلگرد صورت میپذیرد. این روش برای عملیات خم باعث میشود که طول مهار و قطر خم میلگرد قابل تنظیم باشد در این دستگاه برای انجام عملیات برش میبایست میلگرد به صورت عمود با دستگاه مابین تیغه های تعبیه شده قرار گید و با حرکت دستگاه به سمت جلو عملیات برش صورت میپذیرد.

جهت مشاهده محصولات خم و برش میلگرد کلیک کنید

  1. دستگاه خم وبرش میلگرد KG28
  2. دستگاه خم کن BM25
  3. دستگاه خم کن BM32 (سه فاز)
  4. دستگاه خم کن BM40
  5. خم کن و خاموت زن BM20

توضیحات محصول

برای آسانی کار شرکت ها و پیمانکاران ساختمان ما اقدام به تولید تجهیزات خم و برش میلگرد نموده ایم که علاوه بر کار بریدن میلگرد، خم کردن میلگرد را نیز انجام می دهد. آرماتوربندی که در اصل همان بافت میلگرد می باشد. از حساس‌ترین قسمت‌های ساختمانی بتنی می‌باشد؛ چون همه ی نیروهای کششی در ساختمان را میلگرد ها تحمل میکنند . این دستگاه ها باید به گونه ای طراحی شود که  کار با این دستگاه آسان باشد و لازم نباشد که اپراتور آموزش ببیند و بتواند به راحتی با آن کار کند. محصولات خم کن و برش میلگرد و آرماتور خاموت گستر با آیین نامه و استاندارد خم و برش میلگرد کاملاً مطابقت دارد و مورد تایید نظام مهندسی ساختمان می باشد.

پشتیبانی و سئو توسط آوین نت