دستگاه برش میلگرد CM40

دستگاه برش میلگرد CM40

دستگاه خم و برش میلگرد CM40

مجموعه خاموت گستر با افتخار عرضه کننده بهترین دستگاه خم و برش میلگرد در اصفهان و سراسر ایران آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

CM40  
A2 A3
Ø  40 1 1
Ø 22 2 2
Ø 16 3 2
Ø 14 4 3
Length 110 cm
Width 65 cm
Height 100 cm
Power 5.5 HP 4 kw
Voltage 380 v
Weight 350kg

ارسال رایگان

تضمین بهترین قیمت

گواهی تعویض سه روزه

دستگاه خم و برش میلگرد | قیمت قیچی خم برش میلگرد |دستگاه خم و برش میلگرد CM40

از تولیدات دیگر شرکت خاموت گستر در گروه خم کن و خاموت زن ، دستگاه برش میلگرد CM40 می‌باشد. این دستگاه برش میلگرد هیدرولیک این شرکت با نام CM در سایز های20و25و40 تولید میشود.

دستگاه CM توسط نیروی هیدرولیک عملیات برش میلگرد را انجام میدهد و میتواند با سرعت مناسب عملیات خود را انجام دهد.خم و برش میلگرد یکی از وسایلی می باشد که بیشترین استفاده آن در زمانی می باشد که می خواهند یک میله را خم و یا برش دهند.

این دستگاه در خیلی از کارهای ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد و به همین علت شما بدون شک برای ساخت ساختمان به دستگاه خم و برش میلگرد نیاز پیدا خواهید کرد.

خم و برش میلگرد به چگونه استفاده میشود ؟

همانگونه که گفتیم دستگاه خم و برش میلگرد به دو صورت مورد استفاده قرار می گیرد و هر یک از این روش ها ویژگی های مختلفی دارد که عبارت می باشد از :

روش برش سرد:

برش سرد در خم و برش میلگرد مزایای بیشتری دارد و به همین دلیل از آن بیشتر استفاده می شود. در این روش برای برش میلگرد از محصولات و ابزارهایی مانند قیچی دستی، قیچی ساده که روی پایه نصب می شود استفاده می کنند. همچنین باید بدانید که از ماشین های برقی گیوتین نیز تا حد زیادی استفاده می شود.

زمانی که می خواهید از قیچی ساده برای خم و برش میلگرد استفاده کنید باید به وزن میلگرد توجه زیادی داشته باشید زیرا وزن، اندازه و ضخامت میلگرد در این مورد بسیار مهم است و باید به آن توجه زیادی شود. برای برش میلگردهایی با ضخامت بسیار ضخیم بهتر است از قیچی هایی استفاده شود که روی پایه نصب می شوند.

ماشین های برقی یکی از مهم ترین ویژگی های آن این است که میله ها را با هر ضخامتی برش می دهند و به راحتی می توانید از آنها استفاده کنید. این ماشین ها معمولاً دو وظیفه اصلی دارند، یکی از آنها این است که ابتدا محصول را برش می دهند و سپس میله را با بازوی هیدرولیک خم یا برش می دهند. برخی از دستگاه هایی که برای برش میلگرد مورد استفاده قرار می گیرند و تعداد زیادی از آنها در بازار وجود دارد

عبارتند از:

  •  برش به کمک پرتابل برقی : بیشترین کاربرد این دستگاه برای خم کردن و برش میلگردهایی است که سایز آنها از 18 تا 25 می باشد. یکی از ویژگی های این دستگاه این است که ممکن است در زمان استفاده ثابت باقی نماند بنابراین برای سهولت در استفاده بهتر است آن را روی پایه قرار دهید تا به راحتی قابل استفاده باشد.
  • دستگاه برش زن : یکی دیگر از انواع دستگاه های خم کن و برش میلگرد که در دسته دستگاه های برش سرد قرار می گیرند، این دستگاه است که عملکرد هیدرولیک دارد و می تواند به راحتی میلگردهای سایز 45 را برش دهد و این ویژگی یکی از مزایای آن است.
  • دستگاه حدیده : این دستگاه قابلیت بسیار بالایی دارد و می تواند محصولاتی را که بسیار ساده هستند و تا سایز 50 هم می رسند برش دهد.این دستگاه خم و برش میلگرد در اکثر پروژه های ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد.
  • دستگاه خاموت زن : یکی از انواع دستگاه های خم و برش میلگرد که میلگردهای سایز 32 را برش می دهد دستگاه خاموت زن می باشد. همچنین باید بدانید که هر میله ای به هر شکلی در این دستگاه قرار می گیرد و بریده می شود.

برش گرم:

برخی از میله های بسیار ضخیم را باید با دستگاه های خم و برش میلگرد که از روش گرم استفاده می کنند، برش داد. البته باید بدانید که استفاده از این روش تنها توسط افرادی انجام می شود که در برش میلگرد تخصص زیادی دارند و همچنین ناظر باید نظارت زیادی بر برش این میله ها داشته باشد.

برای استفاده از این دستگاه باید از اکسیژن و برنول نیز استفاده شود. یکی از مهم ترین ویژگی های این دستگاه کاهش مقاومت کششی آن است و به همین دلیل بسیاری از معماران عنوان کرده اند که برش سرد مزایای بیشتری دارد.

ویژگی ها :

نحوه کار با میلگرد خم و برش: برای خمکاری و برش میلگرد همانطور که اشاره کردیم از دستگاه های زیادی استفاده می شود و در اکثر سازه ها و پروژه های ساختمانی از این دستگاه استفاده می شود. برخی از مهم ترین ماشین هایی که با این دستگاه برای برش و خم کردن میلگرد استفاده می شود عبارتند از:

میز کار برش و خم میلگرد : از آنجایی که میلگرد بسیار سخت است فشار برش باید روی اپراتور دیگری باشد و بهترین اپراتور میز کار این دستگاه است. ارتفاع این میزها باید متناسب با قد افرادی باشد که می توانید تنظیم کنید و این یکی از بهترین ویژگی های آن است.

صفحه خم کن : یکی دیگر از وسایل متحرکی که باید در کنار دستگاه خم کن و برش میلگرد قرار گیرد، صفحه خم کن است که دارای موادی است که از فولاد ساخته شده است. روی این صفحه خارهایی وجود دارد که از حرکت قطعات شما روی میز جلوگیری می کند. ضخامت ضمائم در این صفحه باید طبق استانداردهای مشخص شده برای قرار دادن آن بر روی میزکار باشد.

آچار به شکل اف: برخی از میله ها که بسیار نازک هستند و باید توسط میلگرد خم و بریده شوند توسط این آچار بریده می شوند. سر این آچار از جنس فولاد است و به همین دلیل به راحتی می تواند فشار را در هنگام خم شدن میله به خوبی تحمل کند. دهانه و قطر این آچار باید با میلگرد مطابقت داشته باشد تا بتواند میلگرد را به بهترین شکل ممکن برش دهد.

پتک : این قطعه با دستگاه های خم کن و برش میلگرد استفاده می شود که یکی از ویژگی های اصلی آن این است که برای صاف کردن محصولات استفاده می شود. تاثیر این قطعه در برش صحیح میلگرد بسیار موثر است و هر فردی که میلگردها را برش می دهد باید بتواند به خوبی با این ابزار کار کند. قیچی میلگرد روی گیوتین میلگرد یکی از ماشین آلات و ابزارهای پرکاربرد در صنعت ساختمان می باشد.

امروزه با توجه به گسترش ساخت و ساز، استفاده از ماشین آلات صنعتی و کارگاهی مانند قیچی میلگرد، خم کن و دستگاه قیچی زن افزایش چشمگیری یافته است. یکی از پرکاربردترین این ماشین ها در پروژه های ساختمانی دستگاه برش قیچی می باشد. سرعت بالا، قیمت مناسب و سیستم برش ثابت یا چرخدار (مکانیکی یا هیدرولیک) از ویژگی های مهم این دستگاه در هنگام خرید می باشد.

دستگاه خم و برش میلگرد CM40 با کیفیت عالی برای ارائه به شما گرامیان آماده شده است برای مشاوره و خرید انواع دستگاه های صنعتی با مشاوران شرکت خاموت گستر تماس بگیرید.

جهت مشاهده اینستاگرام کلیک کنید