اخبار و مقالات

یک مقام مسئول کارگری می‌گوید کارفرمایان چون زورشان نمی‌رسد که حقشان را از دولت بگیرند ضعیف کشی کرده و مشکلاتشان را به دستمزد کارگران گره می‌زنند.
نظرات (0) کلیک ها: 56
دورنمای دو ساله از شاخص جهانی قیمت مسکن، توسط یکی از معتبرترین موسسات رتبه‌سنجی مستقر در آمریکا، ترسیم شد. موسسه «فیچ» با بررسی وضعیت بازار املاک ۲۲ کشور منتخب دنیا، بازار جهانی مسکن در سال ۲۰۱۷۷ را «آرام» و «کم نوسان» نسبت به بحران قیمت‌ها در سال گذشته میلادی، توصیف و در عین حال، بازار مسکن کشورهای مختلف را در ۴۴ حالت مختلف، طبقه‌بندی کرده است.
نظرات (0) کلیک ها: 57
 هیات دولت در مصوبه ای برخی دستگاههای اجرایی از جمله وزارت راه و شهرسازی- وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان برنامه و بودجه کشور، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی- وزارت کشور، بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران را مکلف کرد تا به حمایت از تامین مسکن گروههای کم درآمد در دو قالب مسکن اجتماعی و مسکن حمایتی بپردازند. متن کامل این مصوبه را منتشر کرد:
نظرات (0) کلیک ها: 62
 ۵۷ شرکت خارجی در چهارمین نمایشگاه بین‌المللی نما، سازه و تکنولوژی های نوین صنعت ساختمان (ایران بیلدکس) که طی روزهای ششم تا نهم اسفندماه در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می شود حضور یافته اند که از این تعداد بیش از ۴۰۰ شرکت چینی هستند و عنوان می کنند با توجه به احتمال رونق بخش مسکن آمادگی دارند در زمینه های فروش محصولات، مهندسی و تبادل تکنولوژی با ایران فعالیت کنند.
نایب رییس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران توضیحاتی در مورد ساخت مجتمع تجاری جدید در محل ساختمان پلاسکوی سابق ارائه و به تشریح موارد قانونی برای ساخت براساس طرح تفصیلی، پرداخت.
شاخص ارزش دلار آمریکا روز جمعه به پایین ترین سطح در یک هفته اخیر رسیده و این مساله موجب شد تا قیمت طلا به بالاترین سطح در 3 ماه و نیم گذشته افزایش یابد.
بر اساس این گزارش استیون منوچین وزیر خزانه داری جدید آمریکا در تازه ترین اظهارات خود تاکید کرده است که سیاست های مالی و اقتصادی دولت ترامپ تاثیر محدودی تا پایان امسال خواهد داشت.
نظرات (0) کلیک ها: 23
5 هزار واحد فاقد متقاضی مسکن مهر، طی 9 ماه گذشته خواهان پیدا کردند و این در حالی است که پروژه مسکن مهر طی سه سال گذشته همواره مورد بی مهری وزیر راه و شهرسازی بوده است.
نظرات (0) کلیک ها: 25
معاون وزیر نفت گفت: ایران تا پایان امسال با بهره‌برداری از فازهای 17و 18، 19 و 20 و 21 در زمینه تولید گاز از مخزن مشترک با قطر برابر می‌شود، اما از نظر میزان تجمعی هنوز با آنها فاصله داریم.
نظرات (0) کلیک ها: 23

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: چون اطلاعات جامعی در خصوص واحدهای مسکونی، اینکه از چه زمانی پروانه ساخت شان تمام شده و با چه فاصله زمانی مشمول مالیات می شوند وجود ندارد اخذ مالیات از خانه های خالی معطل مانده است.

نظرات (0) کلیک ها: 32
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با بیان اینکه مسکن نخستین دغدغه جوانان است، گفت: این نهاد در سال آینده برنامه خانه‌دار شدن جوانان را در دستور کار خود قرار خواهد داد. علیرضا تابش در نشستی با حضور مدیران استان سمنان در محل فرمانداری ویژه شاهرود ضمن اشاره به ضرورت احصاء مشکلات جوانان در شهرستان‌ها توسط مدیران دستگاه های اجرایی، ابراز داشت: می توان از پتانسیل خیران مسکن ساز در راستانی خانه دار کردن جوانان بهره جست.
نظرات (0) کلیک ها: 55
bannnnner

در رسانه ها !

Close

تخفیف تا 13 درصد ! برای اطلاع از تخفیف های ما در شبکه های اجتماعی دنبال کنید .